Straupes Labumi
Pievienots: 2.01.2015

Svētku laiks Straupes draudzē

DSCF4567

Ziemassvētku patiesā vēsts ir Dieva dēla Jēzus Kristus dzimšana, tāpēc arī Straupes ev.lut. draudzē Ziemassvētki un Jaunā gada sagaidīšana ir gaidīts un priecīgs notikums. Ziemassvētku vakarā baznīcā un tās teritorijā siltas sveču liesmiņas aicināja cilvēkus uz Svētvakara dievkalpojumu. Baznīca bija piepildīta ar ļaudīm, kuri pirms sēšanās pie vakariņu galda vēlējās sasildīt sirdis un klausīties vēsti par Kristus bērniņa nākšanu pasaulē. Dievkalpojumu kuplināja arī draudzes kora priekšnesumi, bet noslēgumā kopīgi dziedot „Klusa nakts, svēta nakts”, tika aizdegtas brīnumsvecītes.

Pirmajos Ziemassvētkos, pēc Dievkalpojuma, draudze rīkoja sadraudzības pasākumu Straupes kultūras namā, kur pie kopīga galda sanākušie dziedāja dziesmas, kā arī klausījās skaistajos draudzes ansambļa un kora priekšnesumos, daudzus aizkustināja svētdienas skolas bērnu un skolotāju sagatavotā izrāde ar dejas elementiem „Iesākumā Dievs”, kura stāstīja par patiesajām dzīves vērtībām un to, kas mums traucē tās ieraudzīt. Tika teikts paldies cilvēkiem, kuri palīdzējuši draudzes ikdienas dzīvē, kā arī kopīgi skatītas fotogrāfijas no aizvadītā gada notikumiem draudzē.

Svētku laikā draudzes pārstāvji devās apciemot un iepriecināt arī seniorus, kuri vairs nespēj atnākt uz Dievkalpojumiem, bet sagaidot Jauno gadu baznīcā notika neliels svētbrīdis, lai izlūgtos svētību un stiprinājumu 2015.gadam.

‹ Atpakaļ
Lapas izstrāde SIA Datnet IT