Straupes Labumi
Pievienots: 7.02.2016

Sporta notikumi Janvārī

Straupē sporta dzīve kūsā visu gadu, iestājoties ziemas periodam norisinās arī vairāki čempionāti, tai skaitā arī Cēsu starpnovadu čempionāts basketbolā un volejbolā. Kā allaž aktīvi ir arī loku šāvēji.

Basketbols

Janvārī mūsu basketbola komanda aizvadīja trīs spēles pret komandām CPSS(Cēsu pilsētas sporta skola), “Apse” un “Rakši”, divas spēles tika aizvadītas izbraukumā, bet Straupes sporta zālē sagaidījām pretiniekus no kamandas “Apse”. Komandai “Apse” mūsu spēlētāji piekāpās ar rezultātu 56:86, daudz sīvāka bija spēle ar komandu “Rakši”, kur Pārgaujas basketbolisti lielāko spēles daļu aizvadīja vadībā, tomēr spēles beigās pietrūka spēka, tāpēc nācās peikāpties pretiniekiem ar rezultātu 70:76. Toties pret komandu CPSS mūsu spēlētāji svinēja uzvaru ar rezultātu 50:59. Līdz šim sezonā ir aizvadītas septiņas spēles. Komandas rezultātiem var sekot līdzi arī mājas lapā basket.lv.

Volejbols

Volejbola komandai “Straupe” sezona sākās ar spēli pret komandu “Līgatne”, kurā piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:3, pēc tam sekoja spēle pret komandu “Vecpiebalga”, kur atkal nācās piekāpties, šoreiz ar rezultātu 1:3, toties komandu “Priekuļi” savā zālē Straupē, mūsu vlejbolisti uzvarēja ar rezultātu 3:1.

Loku šaušana

Loku šāvējiem dažādas sacensības notiek visu cauru gadu, taču ziemas periodā šaušana notiek pārsvarā iekštelpās. Janvārī mūsu loku šāvēji piedalījās sacensībās “Siguldas spieķis”, kur pēc vairākām kaŗtām ir guvuši labus rezultātus. Kristīne Šilkina (kompaktloks) – 2.vieta apvienoto dzimumu grupā (sievietes kopā ar vīriešiem), Viva Medne (kompaktloks) – 4.vieta apvienoto dzimumu grupā, Tīna Marija Zaļaiskalns (longbow jeb garais loks) – 1.vieta bērnu grupā, Ketija  Nēringa – Martinsone (longbow) – 1.vieta sieviešu grupā, Ella Elizabete Zariņa (longbow) – 4.vieta sieviešu grupā, bet uzstādījusi rekordu savā vecuma grupā (junioros) – augstākais rezultāts iekštelpās šaujot no 20 jardu attāluma.